shop4nl - gaming essentials
10% OFF SEP10
1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector...
€0,00
Momenteel niet beschikbaar
NewCondition
0 0.00

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km

5 0 0 0
...
Momenteel niet beschikbaar
10% KORTING
Gebruik Code SEP10 bij het afrekenen.

Wil je weten wanneer dit artikel weer terug op voorraad is? Vul hieronder je e-mailadres in en we laten je weten wanneer het weer verkrijgbaar is!

Momenteel niet beschikbaar
  • Geweldige prijs snelle levering
  • Player Points klantbeloningen
  • Veilig afrekenen
  • Makkelijk en zorgeloos retourneren
Kennisgevingen van prijsdalingen
Payment Types

Product Beschrijving

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module LC connector TX:1550nm/RX:1310nm single-mode 10km


Waarom bij ons kopen?

Gratis verzekerde levering.

verzekerde bezorging op alle bestellingen is beschikbaar voor al onze klanten, nieuw of oud.

Uw bestelling is ook verzekerd, zodat als er iets misgaat met de levering, we het snel voor u kunnen vervangen zonder extra kosten.

Veilig, veilig betalen en probleemloos retourneren.

We staan niet alleen toe dat betalingen via betaalpassen en creditcards worden verwerkt door SagePay, we nemen ook betalingen via PayPal, zodat u uw PayPal-saldo kunt gebruiken wanneer u wilt betalen.

Uitstekende klantenservice.

Klantenservice is onze belangrijkste focus en dit is duidelijk zichtbaar in hoe loyaal onze klanten zijn. Een toegewijd team van medewerkers staat voor u klaar, mocht u om welke reden dan ook contact met hen op willen nemen. Bekijk ons Helpcentrum of probeer het Live Chat om contact op te nemen.

Schrijf een Review

Je moet ingelogd zijn om een reactie achter te laten.
Log in of als je nog geen account bij ons hebt, kun je je hier registreren.

Lightning Deal

Windows 10 Pro - Digital Download

Windows 10 Pro - Digital Download

Nu €41,99
Tijd over om te kopen...
“Geweldige prijs plus gratis levering en Player Points om toe te voegen aan je volgende bestelling.”
— R Mondeel
shop4nl.com
Laden